długi damski naszyjnik
Akcesoria

Ceny długich naszyjników

Kobiety uwielbiają biżuterię, a projektanci i jubilerzy co chwilę dostarczają im nowe propozycje. W tym sezonie modne są różne naszyjniki, kolczyki i bransoletki. Tak naprawdę każda kobieta znajdzie coś dla siebie, co podkreśli jej indywidualny styl. Co warto wybrać z oferty sklepów z biżuterią? Czy warto stawiać na modele robione na zamówienie? Ile kosztuje taka biżuteria? Poniżej rozwiewamy wszystkie wątpliwości.

Jaka biżuteria jest modna w tym sezonie?

W tym sezonie bez wątpienia nadal modna jest biżuteria wykonana ze złota. Ten drogocenny kruszec jest drogi, dlatego trzeba się nastawić na to, że ceny naszyjników też nie należą do niskich. Można postawić na pozłacane srebro albo pozłacaną stal, co jest dobrym wyjściem wtedy, gdy pragnie się mieć biżuterię w kolorze złota w niższej cenie. Naszyjniki tego typu nazywane są celebrytkami. Można nosić je w zestawach, wtedy każdy pojedynczy łańcuszek różni się swoją długością, a wszystkie razem tworzą doskonałą wizualnie całość. Naprawdę pięknie zdobią dekolt, wyglądają doskonale na przykład do rozpiętych pod szyją bluzek i koszul. Modne są celebrytki, które zawierają zawieszki wykonane na przykład z kamieni naturalnych. jeżeli wybierze się wersja wykonaną z pozłacanego srebra, celebrytkę można kupić już za mniej niż 200 złotych.

Powinno również zainteresować  5 zasad higieny intymnej, których musisz przestrzegać

Modne długie naszyjniki

Bardzo modne są również długie naszyjniki, które utrzymane są w tak popularnym stylu boho. To, co je wyróżnia, to na przykład lekka forma, dlatego takie naszyjniki tak pięknie wyglądają do długich sukienek, zwiewnych kreacji. Damskie długie naszyjniki, np. takie które znajdziesz na https://mokobelle.com/pl/bizuteria/naszyjniki/naszyjniki-dlugie/, które są wykonane ze złota lub pozłacanego srebra w połączeniu z kamieniami naturalnymi, to już zdecydowanie większa inwestycja. Taka biżuteria jest bardziej okazała, a poza tym na jej wykonanie trzeba użyć dużo więcej materiału. W praktyce oznacza to ceny sięgające nawet kilkuset złotych za jeden naszyjnik. Co jeszcze wpływa na cenę? Bez wątpienia jest to marka. Aby mniej zapłacić za takie cacuszko, warto korzystać z oferty osób, które robią biżuterię ręcznie. Wtedy nie płaci się między innymi za wspomnianą już wcześniej markę.

Biżuteria jako inwestycja

biżuteria to jedna z najlepszych inwestycji. Wie o tym każdy, kto posiada na przykład sporo złota w swojej kolekcji. Warto spojrzeć na to właśnie w ten sposób. Wybierając biżuterię z drogocennych kruszców, która jest ozdobiona za pomocą kamieni naturalnych, zawsze można liczyć na to, że naszyjnik czy pierścionek uda się sprzedać. Stosowane minerały mają bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. Otoczenie się taką biżuterią to zatem sama przyjemność. Kilka lat temu szalenie popularne były długie naszyjniki, które można było kupić w tanich sieciówkach. Taka biżuteria nie przedstawia jednak żadnej większej wartości finansowej. Lepszym pomysłem jest zatem zakupienia od czasu do czasu ceny, co zostało zrobione rękami prawdziwego rzemieślnika, z wykorzystaniem najlepszych materiałów.

Powinno również zainteresować  Jakie skarpety do garnituru?