Moda i styl

Najlepsze sklepy ze skórzanymi kopertówkami

Każda elegancka kobieta posiada w swojej garderobie przynajmniej kilka kopertówek, które są nieocenionym wyposażeniem każdej wykwintnej stylizacji. Jeśli jest ona jeszcze wykonana z wysokiej jakości skóry ozdobionej oryginalnymi detalami możemy już mówić o eleganckim dodatku, który nadaje kreacji odpowiedniego charakteru. Jeśli jeszcze nie jesteś szczęśliwą posiadaczką takiego drobiazgu, to w poniższym tekście postaramy się pomóc wybrać Ci najlepszą z możliwych, która będzie służyła przez niejeden niezapomniany wieczór.

Elegancki dodatek pełen funkcjonalności

W zalewie warszawskich sklepów z galanterią skórzaną łatwo się zgubić i kupić coś drogiego oraz kiepskiej jakości. Niestety żeby wybrać dobry produkt musimy się trochę nachodzić… Oczywiście najłatwiejszym wyjściem wydaje się zasiąść przed ekranem komputera lub telefonu i przeglądnąć serwisy aukcyjne, a także internetowe sklepy z galanterią skórzaną, ale przedstawia to jeden problem – torebkę, którą potem będziemy zabierać ze sobą na przyjęcia, warto wcześniej zbadać własnymi rękoma i sprawdzić jak z nią wyglądamy. Nie zapominaj, że musisz zmieścić w niej wszystko co niezbędne, a jednocześnie nie powinna wyglądać jak wypchany kuferek. Warto, by oprócz pojemności nadal zachowywała swój kształt i elegancko prezentowała się w dłoni, a także – co chyba najważniejsze – podkreślała kreację, którą masz na sobie. Najlepszym wyborem wydaje się taka, którą możesz również powiesić na ramieniu i posiadająca wewnątrz kilka praktycznych przegródek. Wydaje mi się, że bez wizyty w jednym z warszawskich sklepów z galanterią skórzaną się nie obędzie!

Powinno również zainteresować  Kiedy i u kogo najlepiej sprawdzą się lycry

Kolor – to dopiero wyzwanie

Gdy już wyruszysz na podbój warszawskich sklepów z galanterią skórzaną zaskoczy Cię mnogość kształtów i kolorów, jakie proponują producenci. Co warto zauważyć rodzima oferta w niczym nie ustępuje tej choćby ze słonecznej Italii, a często jest nawet ciekawsza i przede wszystkim dużo tańsza. Warto znaleźć sklep z odpowiednio wykwalifikowanym personelem, gdzie po przedstawieniu własnych preferencji sprzedawca dobierze coś odpowiedniego do okazji w jakich będziesz korzystać ze swojej kopertówki. Oprócz kształtu – ja osobiście wolę te nieco dłuższe i węższe – najważniejszy jest kolor. Oczywiście najlepszym wyborem wydaje się być klasyczna czerń, choć mocna czerwień również pasuje do wielu kreacji. Nie zapominaj, że do kopertówki dobierasz inne dodatki, co pozwoli Ci wyglądać w zeszłorocznej sukience ze ślubu kuzynki, jakbyś dopiero ją wczoraj kupiła J. Trzeba też zwrócić uwagę na detale, takie jak wykończenie i ewentualne ozdoby, nity czy inne metalowe elementy. Najbardziej uniwersalne są te w kolorze srebra, które swoim skromnym stylem doskonale komponują się z większością innych ozdób.

Gdzie w Warszawie są najlepsze sklepy z galanterią skórzaną?

Na to pytanie nie ma łatwej odpowiedzi. W centrach handlowych są wyprzedaże, w małych sklepach z galanterią skórzaną wykwalifikowany personel i oryginalne produkty, w dyskontach – niskie ceny. Ale każda z Nas powinna odwiedzić jeszcze jedno miejsce – duży sklep z używaną odzieżą lub pchli targ. Tam za cenę jednej kopertówki ze średniej półki kupisz nawet kilkanaście i to od najlepszych projektantów – co najważniejsze odtąd będziesz mieć ich kilka do różnych kreacji.

Powinno również zainteresować  Jaki materiał stosuje się do wykończenia naszyjników?